От Столична община заявиха, че кризисните центрове в столицата работят денонощно, като само за изминалата нощ в центъра в "Захарна фабрика" са пребивавали 188 души, предаде bTV.
Гражданите могат да подават информацаия за хора без дом на телефон 112.
Снегонавяванията в столицата са най-силни в районите "Нови Искър", "Връбница", "Панчарево" и "Витоша", като дори в момента в града минават машини за разпръскване на сол.
Временно автобусна линия 314 се движи по променен маршрут. Автобусите се движат по "Бистришко шосе" и не минават през ул. "Рачо Петров Казанджията".
От Столичната община призовават гражданите да предприемат пътувания само при необходимост. Не се препоръчват разходки на Витоша.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец