Слънце в Северозападна България, облаци в останалата част от страната, а в източната ще превалява дъжд до обяд. По-късно през деня валежите навсякъде ще спрат и облачността ще се разкъсва и намалява.
Максималните температури ще бъдат между 12° и 17°, в София - около 14 градуса, според прогнозата на НИМХ.
По-високите части на планините ще вали сняг и ще духа умерен североизточен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще е около 6°, а на 2000 метра - около 2 градуса.
Край морето облачността ще е значителна и ще има валежи от дъжд, които по-късно след обяд ще спрат. На брега термометрите ще се качат до 12 градуса, а сред вълните от 2-3 бала - 9 градуса.
Утре ще бъде предимно слънчево и почти тихо.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Тръмп иска разследване на връзките на Епстийн с Бил Клинтън
Грузия: Не сме се отказали от ЕС, Брюксел се изолира
САЩ издаде лиценз, който позволява преговори за възможна продажба на чуждестранните активи на ''Лукойл''
Великобритания разреши на Лукойл да продължи да работи до 14 февруари в България