Аптекарят, който бе наръган с нож от клиент вчера в София, е изписан от "Пирогов", но е в шок от случилото се, разказа Живко Малчев, собственик на аптеката, пред бТВ.
Нападателят искал да си купи капки за нос, а агресията му била, защото не го обслужили веднага. Той започнал да вика и да псува, а пострадалият 43-годишен аптекар го призовал да напусне аптеката.
57-годишният мъж излязъл за малко, събул си джапанките и се върнал с нож в ръка. Аптекарят успял само да сложи пред себе си пожарогасител, за да не го намушкат в тялото. Нападателят успява да го намушка в ръката.
„Засегнати са артерия и мускулът, загубил е много кръв“, каза собственикът на аптеката.
За да защити служителите си, Живко Малчев ще постави паник бутон в аптеката.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11624
1
22.08 2024 в 10:00
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци