200 метра незаконни мрежи са иззети от Дуранкулашкото езеро

OFFNews 24 August 2020 в 13:20 1722 0
200 метра незаконни мрежи са иззети от Дуранкулашкото езеро

200 метра незаконни мрежи за улов на риба са иззети от езеро Дуранкулак, съобщава Изпълнителната агенция по рибарство и аквакултури. 

Вчера е подаден сигнал на телефон 112, след което инспектори от отдел "Рибарство и контрол" в Добрич са направили проверка на водоема. От езерото са извадени две хрилни мрежи, които са конфискувани. Уловените риби - сребристи каракуди са върнати обратно във водата. 

Инспекторите са съставили констативен протокол срещу неизвестен извършител.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини