Известният писател Борис Акунин съобщи, че се е заразил с коронавирус.
"Малко да укрепна - и непременно ще споделя впечатления. Страхът от коронавируса е много по-страшен от самия коронавирус. Трябва да сме бдителни, но няма причина да се изпада в паника" - написа той в личния си фейсбук профил.
Борис Акунин всъщност е литературният псевдоним на писателя, с който той е познат не само на руските, а и на милиони читатели по света. Истинското му име е Григорий Шалвович Чхартишвили.
Радио Свобода отбелязва, че писателят, известен с острите си изказвания по отношение на съвременната руска власт, напоследък живее във Франция и Великобритания.
Докато светът се развива, Русия тъпче на едно място. Рано или късно това ще доведе до обедняване на цялото население и до социален взрив, каза през 2016 г. в интервю за Дойче Веле Борис Акунин.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Москва удари Киевска област с Орешник, най-малко 4 жертви на руските атаки
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро