Всички листи на парламентарните избори на 9 юни във 2 МИР-Бургас

OFFNews 08 май 2024 в 10:37 8825 0

Бургас

Снимка Интернет

Публикуваме всички регистрирани листи на партии и коалиции за 2 МИР - Бургас за участие в парламентарните избори на 9 юни.

Избирателният район дава 14 мандата.

ПП „Българско национално обединение“

1. Миню Стайков Стайков
2. Филип Людмилов Каменов

ПП „Български национален съюз „Нова демокрация“

1. Даниел Койчев Стамов
2. Мартин Найденов Николов
3. Гергана Димитрова Попова
4. Росен Любомиров Боев
5. Тодор Веселинов Томев
6. Христо Огнянов Христов
7. Боян Стефанов Жинов
8. Димитър Николов Петков
9. Янко Петков Василев
10. Ангел Атанасов Спасов
11. Кристиян Иванов Димитров
12. Владимир Драгомиров Савов
13. Валентин Христов Коцаков
14. Петър Стоянов Дамянов

ПП „Глас народен“

1. Тодор Станимиров Сотиров
2. Мариус Валериев Стоянов

ПП „Има такъв народ“

1. Ивайло Ванев Вълчев
2. Силви Кирилов Петров
3. Тодор Георгиев Иванов
4. Боян Митков Хлебаров
5. Валери Красимиров Крумов
6. Стойко Георгиев Андреев
7. Драгомир Костадинов Костадинов
8. Христина Стефанова Педикова-Генева
9. Живко Тошков Димов
10. Найден Щерионов Пулакев
11. Живко Илиев Канев
12. Евгений Митков Генчев
13. Тодор Димитров Дойчев
14. Красимир Георгиев Стоянов
15. Златина Петкова Забирова
16. Венцислав Георгиев Велков
17. Цветомир Динков Тачев
18. Росен Николов Костов
19. Цветомир Гинков Вълков
20. Тома Енчев Николов
21. Никола Иванов Янакиев
22. Павлина Станчева Илиева
23. Милен Методиев Левендов

ПП „Движение за права и свободи“

1. Севим Исмаил Али
2. Ешереф Кязим Ешереф
3. Фатме Хасан Рамадан
4. Ружди Хикмет Хаджен
5. Бейхан Али Мустафа
6. Сезгин Хасан Кадил
7. Александър Георгиев Делчев
8. Елван Селяхтин Атилла
9. Хюсеин Адем Халил
10. Мехмед Неджатин Хюсеин
11. Мехмед Мустафа Хюсеин
12. Неджми Адем Джелил
13. Бехчет Ремзиев Емурлов
14. Юмер Хасан Ибрам
15. Севди Севим Емин
16. Сезер Севгин Шабан
17. Хасан Абдурахим Хасан
18. Турхан Юсеин Юсеин
19. Андрей Радославов Генчев
20. Мурат Салиев Неджибов
21. Вергин Байрямов Терзиев
22. Мехмед Сюлейман Мустафа
23. Никола Тодоров Мешков
24. Дениз Ремзи Хайрула
25. Шерафет Асан Мехмед
26. Христо Димитров Ангелов
27. Шабанали Мустафа Шабанали
28. Мехмед Хасан Хамид

ПП „Български гласъ“

1. Георги Захаринин Попов
2. Михаил Янков Мутафчиев
3. Далия Юлиева Антова
4. Светослав Ангелов Ангелов
5. Гергана Иванова Георгиева
6. Росен Димитров Рачев

ПП „Общество за нова България“

1. Димитър Михайлов Ташев
2. Красимир Красимиров Гюлев
3. Александър Миленов Спасов
4. Стоян Митков Радев

ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Евгения Пламенова Гергова
2. Борислав Стефанов Ойков
3. Петър Сашов Лазаров

ПП „Морал единство чест“

1. Венцислав Иванов Петков
2. Костадин Стоянов Маджаров
3. Таня Петрова Бекярова-Стоянова
4. Димитър Диянов Петров
5. Васил Христов Иванов
6. Пламен Тодоров Иванов
7. Румяна Руменова Стоянова
8. Атанас Цветанов Атанасов
9. Мирослав Тодоров Сираков
10. Радослав Юлиянов Херонов

ПП „Български съюз за директна демокрация“

1. Александър Киров Бояджийски
2. Петко Димов Палов
3. Николай Гичев Кузманов
4. Христо Вълканов Ангелов

ПП „Български възход“

1. Стоян Демирев Грозев
2. Явор Мишев Жеков
3. Мариела Николаева Кирова
4. Асен Любомиров Бонджев
5. Радослав Петров Петков
6. Гошо Иванов Атанасов
7. Ангелина Кирова Мерджанова
8. Тони Лазарова Бояджиева
9. Гено Райчев Иванов
10. Николай Костов Стоянов
11. Кремена Милчева Кънчева
12. Димитър - Диман Панайотов Панчев
13. Ренета Мартинова Вефа
14. Пламен Георгиев Георгиев
15. Александр Георгиевич Станков
16. Марийка Атанасова Христова
17. Александър Димитров Станчев
18. Димитър Стоянов Калоянов
19. Стела Петкова Петкова
20. Пламен Вълев Пенев
21. Николай Манолов Стоянов
22. Валя Тодорова Георгиева
23. Мартин Стефанов Митев
24. Радка Митева Георгиева
25. Любомир Георгиев Ламбрев
26. Биляна Михайлова Михова
27. Кристиян Росенов Косев
28. Георги Николов Кузманов

ПП „Величие“

1. Радостин Колев Колев
2. Валентин Янев Тодоров
3. Иван Николаев Тангарджиев
4. Ангел Николаев Стойчев
5. Иван Георгиев Стоянов

ПП „Ние идваме“

1. Станислав Димитров Готев
2. Георги Янакиев Янчев
3. Златин Славчев Иванов
4. Стоян Димитров Николов
5. Ваня Стойкова Иванова
6. Красимира Иванова Василева
7. Георги Николов Куртев
8. Димитър Николов Дойнов
9. Сава Ростиславов Алфьоров
10. Златин Жеков Войнов
11. Станислава Иванова Николова
12. Снежана Веселинова Найденова
13. Кирил Алексиев Кирилов
14. Деян Йотов Стоев

продължава на стр. 2 

Страница на статията : 010203
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Най-влиятелните хора в Европа се събират в София