Автомобил е паднал от 6 метра височина при инцидент на пътен възел към магистрала "Европа", съобщи ОД МВР София-област.
Инцидентът е станал около 5:15 часа на 29 април.
Автомобилът е напуснал пътното платно, пробил е мантинела и е паднал отвисоко в района на новостроящо се ЖП трасе.
Пътничка е настанена в болница с множество травми и контузии, с опасност за живота. Друг от пасажерите е настанен за лечение с комоцио и фрактури, без опасност за живота.
На местопроизшествието е извършен оглед. По случая е образувано досъдебно производство.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел