Жена е тежко ранена след падане с автомобил от 6 метра

OFFNews 30 April 2026 в 13:37 1815 0
Патрулка

Снимка БГНЕС

Тече разследване за инцидента.

Автомобил е паднал от 6 метра височина при инцидент на пътен възел към магистрала "Европа", съобщи ОД МВР София-област.

Инцидентът е станал около 5:15 часа на 29 април.

Автомобилът е напуснал пътното платно, пробил е мантинела и е паднал отвисоко в района на новостроящо се ЖП трасе.

Пътничка е настанена в болница с множество травми и контузии, с опасност за живота. Друг от пасажерите е настанен за лечение с комоцио и фрактури, без опасност за живота.

На местопроизшествието е извършен оглед. По случая е образувано досъдебно производство.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Българското оръжие за Украйна