Трима души са загинали след катастрофа на Околовръстното шосе край София тази нощ, предаде БНТ.
Тежката катастрофа е станала на пътя между софийските села Световрачене и Локорско.
Лек автомобил е блъснал пешеходка, движеща се по пътя. При опит да избегне удара, колата излиза от платното и се удря в дърво.
След сблъсъка са загинали водачът на леката кола, пешеходката и пътник в автомобила. Отзовалите се спешни медици само са констатирала смъртта на 60-годишната пешеходка и двамата, пътуващи в автомобила - на 30 г. и 28 г.
Сигналът за инцидента в спешна помощ е подаден в 1.37 часа. Линейката пристигнала на мястото за 15 минути.
От пресцентъра на МВР съобщиха, че разчистването на пътя продължава.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни