Трима от загиналите и двама в болница са от Железопътна инфраструктура

OFFNews 12 December 2016 в 11:43 7781 0

Трима от загиналите при взрива в Хитрино са от Национална компания „Железопътна инфраструктура“ (НКЖИ). Компанията излезе с официално изявление, в което съобщава, че трима от загиналите са нейни служители.

"В деня на национален траур ръководството на Национална компания „Железопътна инфраструктура“ изразява искрените си съболезнования и съпричастие към безкрайната мъка на близките на загиналите при трагедията в село Хитрино.

Сред загиналите са и трима служители на НКЖИ. Поклон пред паметта им! Надяваме се на скорошно възстановяване на още двама наши пострадали служители, които са в болница", посочват от компанията.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира