Пребиха пенсионери за 15 лева в Стара Загора

OFFNews 23 April 2021 в 15:50 2343 0
Пребиха пенсионери за 15 лева в Стара Загора

76-годишен пенсионер е бил пребит в Стара Загора заради 15 лева, съобщават от Областната дирекция на МВР в града.

Вчера е получен сигнал от сина на възрастния мъж, който обяснил, че на баща му е нанесен побой от негов познат дни по-рано заради 15 лева. 

За 24 часа е задържан 50-годишен от Стара Загора.

Образувано е досъдебно производство.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира