Около 9 часа тази сутрин е подаден анонимен сигнал за бомба в Съдебната палата, съобщава БГНЕС.
В момента се извършва проверка по сигнала на сградата.
Това е вторият анонимен сигнал за взривно вещество в Съдебната палата за последните 24 часа. Вчера анонимен мъжки глас се е обадил на тел. 112 в 13:30 часа и е съобщил, че в сградата има поставена бомба. Служителите на реда направиха проверка, но бомба не беше открита.
Преди седмица пък, на 7 октомври, сградата на Съдебната палата отново бе затворена заради сигнал за бомба, който се оказа фалшив. Тогава отново анонимен мъжки глас се е обадил на тел. 112.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец