Пореден сигнал за бомба в Съдебната палата

OFFNews 15 October 2014 в 09:53 2249 0
Пореден сигнал за бомба в Съдебната палата

Около 9 часа тази сутрин е подаден анонимен сигнал за бомба в Съдебната палата, съобщава БГНЕС.

В момента се извършва проверка по сигнала на сградата.

Това е вторият анонимен сигнал за взривно вещество в Съдебната палата за последните 24 часа. Вчера анонимен мъжки глас се е обадил на тел. 112 в 13:30 часа и е съобщил, че в сградата има поставена бомба. Служителите на реда направиха проверка, но бомба не беше открита.

Преди седмица пък, на 7 октомври, сградата на Съдебната палата отново бе затворена заради сигнал за бомба, който се оказа фалшив. Тогава отново анонимен мъжки глас се е обадил на тел. 112. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира