Групата на Димитър Желязков - Митьо Очите е отивала на наказателна акция в Слънчев бряг. Стрелбата, заради която Очите бере душа в бургаската болница, вероятно е предотвратила побой с повече жертви и ранени.
Това стана ясно от думите на бившия шеф на "Убийства" в полицията Ботьо Ботев по бТВ.
Криминалистът каза още, че от години всички в региона се съобразяват с Димитър Желязков. Ботев имал множество срещи с Очите, който бил "до известна степен примитивен, но с природна хитрост".
Ботьо Ботев изрази недоумение как може 30 души да тръгнат да наказват, а МВР да няма информатор сред хората на Митьо Очите.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
27668
8
10.06 2016 в 11:52
Класически милиционерси бой в милицията тука най би свършил работа.
83938
4
10.06 2016 в 10:22
Битов инцидент?
Не мисла!
Паркоместо НЕ Е същото като стоянка за таксита...
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други