Двама непълнолетни братя от ромски произход изнасилиха и убиха по жесток начин 77-годишна жена в Провадия.
Случая разгласи бТВ. Извършителите са разкрити и задържани.
В понеделник жената наела момчетата за помощ с пренасяне на дърва. Едното е на 14 години, другото - на 17. Те разбрали, че в къщата на жертвата има пари и се върнали в сряда.
Тялото на жената е намерено няколко дни по-късно с белези от душене, удари и изнасилване.
Двете момчета имат множество криминални проявления. Те са записани в училище, но не го посещават.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
29321
4
27.11 2017 в 02:36
Хелзинкското комитетче, обадете нещо за правата на хората, а?
15925
3
26.11 2017 в 21:47
19234
2
26.11 2017 в 20:55
12947
1
26.11 2017 в 19:39
А до 24 часа ще бъдат пуснати с куриозната мярка за неотклонение - "подписка".
"Двете момчета имат множество криминални проявления."
Браво! И по този повод се на свобода, необезпокоявани от нищо и никой... ?!?!
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му