19-годишно момиче е пострадало и е настанено в болница след масов бой в Кърджали, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града.
Малко преди 23 ч. снощи е подаден сигнал за скандал между две младежки компании. Словесната агресия преминала в сбиване, в което по първоначални данни са участвали 13 души, които си разменили удари, замервали се с чаши, чинии и предмети в заведението.
Пострадало е 19-годишно момиче, което е отведено до Спешното приемно отделение и след преглед настанено в болницата в Кърджали.
Шестима участници, от които четирима на 18 г., един на 19 години и един на 20 г. са били задържани за 24 часа. Работата по случая продължава.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел