Кола се запали и изгоря напълно в района на Владая, предаде Нова ТВ.
Случаят е от участък с интензивен трафик и близо до бензиностанция, като огънят бързо е обхванал превозното средство и го е унищожил до основи.
Няма информация за пострадали при инцидента. Първоначалните данни сочат, че става дума за самозапалване или внезапно възникнал пожар в движение.
Очведци в социалните мрежи съобщават, че инцидентът е довел до образуване на километрично задръстване по главния път София - Перник. Движението е силно затруднено, а преминаването е бавно и на интервали.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен