Две коли се удариха тази сутрин на автомагистрала ''Тракия'' в посока София, като инцидентът предизвика километрично задръстване, предаде Нова ТВ.
Произшествието е станало на 46-ия километър на магистралата край Ихтиман, на разклона за Мухово.
Най-вероятната причина за сблъсъка е движение с несъобразена скорост и твърде малка дистанция, в комбинация с мократа настилка.
Към момента няма данни за пострадали.
Движението в района се осъществява в активната лента, съобщиха от АПИ.
Оттам призовават шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост. Трафикът се регулира от "Пътна полиция".


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел