ГДБОП и ДАНС са разкрили схема за търговия с анаболи, хормони и стероиди на растежа в Перник, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Специализираната операция се е провела на 25 юни под наблюдението на окръжната прокуратура.
Дейността на престъпната група включвана търговия със забранените вещества и изпирането на прихода.
В хода на разследването е установен лидерът на групата.
Предприети са претърсвания на адреси и автомобили. Намерени са голямо количество кафяви шишета с капсули, кашони с надписи с имена на добавки във вид на бяло прахообразно вещество, кутии с неидентифициран прах, пликове с бели таблетки, множество различни по вид празни шишета, капачки и самозалепващи се етикети, пресовъчна машина с принадлежности към нея, електронна везна, мобилни телефони, компютри, златни и сребърни кюлчета, оръжия и боеприпаси.
Иззети са и полицейска палка, бронежилетка с надпис „Police" и светлоотразителна жилетка с надпис „Пътна полиция".
Работата продължава под надзора на прокуратурата, ще се изяснява за къде и по какъв начин са доставяни пратките.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен