Две сестри са изгорели при пожар във врачанското село Комарево, съобщават от пресцентъра на полицията.
На 15 юли след 17:30 ч. е получен сигнал от кмета на селото за възникнал пожар в къща. Домът е изгорял напълно.
По данни на единия от собствениците в дома са били двете сестри - на 30 и 31 години. След потушаване на огъня и извършен оглед са открити двата трупа.
Загиналите жени били заключени в една от стаите, защото били с психични проблеми и често изчезвали, пише Mediapool.
Причините за възникване на пожара все още се изясняват. Образувано е досъдебно производство и е уведомен дежурен прокурор към Окръжната прокуратура.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен