Алпинист е в болница след падане от стената на Мальовица

OFFNews 26 June 2016 в 09:57 5161 0
Алпинист е в болница след падане от стената на Мальовица

Алпинист е приет в болница след падане от стената на вр. Мальовица.

Това съобщават от Планинската спасителна служба при БЧК, цитирани от "Фокус".

В събота следобед е подаден сигнал за паднал алпинист стената на Мальовица.

Организирана е акция по транспортирането му, която е продължила до 03.00 часа снощи.

Пострадалият алпинист е приет е в болница със счупена ръка и ребра.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски