48-годишен мъж от Св. Влас е починал след сбиване тази сутрин в центъра на Слънчев бряг.
Инцидентът е станал около 05:30 ч., когато две компании – едната от петима мъже от село Оризаре, а другата от Св. Влас, се засекли в заведение в хотел в центъра на комплекса. След като се почерпили порядъчно, възникнал скандал.
На място бил извикан екип на охранителна фирма, която предотвратила физически сблъсък и двете компании се разделили. Момчетата от Оризаре се отправила към денонощен хранителен магазин, като в близост засекли един от мъжете от другата компания да върви пеша.
Започнало ново спречкване, този път с удари. 48-годишният паднал на тротоара и издъхнал.
Петимата от Оризаре са задържани за 24 часа в РУ-Несебър. Очаква се аутопсията да покаже дали мъжът е починал заради здравословен проблем или заради ударите, които е получил.
По случая е образувано досъдебно производство.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел