
В Центъра за асистирана репродукция ще има Ден на отворените врати, съобщиха от пресслужбата на Министерството на здравеопазването.
Инициативата ще бъде на 31 март, от 10:00 до 14:00 часа. В Деня на отворените врати екипът на Центъра ще предоставя информация по въпроси, засягащи инвитро процедурите, нормативната уредба в областта, условията за кандидатстване и възможностите за финансово подпомагане.
Центърът за асистирана репродукция е юридическо лице към министъра на здравеопазването, второстепенен разпоредител с бюджет, създаден да подпомага организационно и финансово хора, страдащи от безплодие, за извършване на дейности по асистирана репродукция в рамките на определения му бюджет.
Всяка жена, ненавършила 43-годишна възраст, български гражданин или със статут на постоянно пребиваващ в България, отговаряща на изискванията според индикациите за получаване на финансова помощ за асистирана репродукция, може да кандидатства за финансиране от Центъра.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
случайно прочетох
Кандидатът за здравен министър на ПП : Няма да има чистка в министерството
Того
Според Радев връчването на мандат на ПП-ДБ е ''нецелесъобразно''. Не проведе среща с Денков
Деспин Митрев
UJ-22 Airborne. Киев удари по Москва с дронове собствено производство, Соловьов пише за 32 дрона (обновена)
dolivo
Как вълната от принудителни продажби на опаковки в магазините накара КЗП да оправдае... търговските вериги