Клиниката по съдова хирургия в УМБАЛ Бургас ще проведе профилактични прегледи за разширени вени. Кампанията е част от цялостната програма на Клиниката за превенция на съдовото здраве.
Целта е да се предотвратят венозни заболявания и произтичащите от тях усложнения. Прегледите започват на 13 май и ще се провеждат до края на месеца с предварително записване на час на тел. +359 87 935 7681. Телефонът е активен между 10 и 12 ч. в делнични дни до изчерпване на часовете. Направление от личен лекар не е необходимо.
През пролетта и в началото на лятото се обострят оплакванията от тежест в краката и отоци, особено при страдащите от разширени вени. Към тях са насочени и прегледите.
Могат да се запишат всички, които имат оплаквания от видими капиляри по кожата, тежест в краката, оток по подбедрици и/или глезени, повърхностно разширени вени, промени в цвета на кожата по краката, „сълзящи“ рани.
По време на прегледа всеки пациент ще получи информация за състоянието на венозната си система и преценка за нуждата от лечение.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Москва удари Киевска област с Орешник, най-малко 4 жертви на руските атаки
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро