Шофьор от Димитровград спечели дело по казуса с фалиралия застраховател “Олимпик”, съобщи БНР.
Хасковският районен съд е постановил отмяна на акт на Александър Ангелов, издаден му заради невалидна застраховка "Гражданска отговорности.
Малко след обявяването на полиците към "Олимпик" за невалидни, на 9 септември тази година, Ангелов бил спрян от патрул в Хасково. При проверката със служебния таблет полицаите получили съобщение от Гаранционния фонд, че за този автомобил няма валидна действаща “Гражданска отговорност”. Наложен бил акт с глоба от 400 лева.
Александър Ангелов, който живее в САЩ, чрез упълномощен адвокат обжалва глобата пред съда. Съдът ме счел, че липсва вина от страна на жалбоподателя.
Решението може да бъде обжалвано пред Хасковския административен съд.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни