Полицията в Нигерия освободи 17 бременни момичета, държани в плен, бебетата на които били предназначени за продажба, съобщиха световните агенции.
Момичетата били на възраст между 14 и 17 години. Всички те били бременни от 23-годишен мъж. Заедно с тийнейджърките са намерени и 11 малки деца.
Момичетата разказали, че са били хранени по веднъж на ден и им е било забранено да напускат къщата.
Засега не се знае дали момичетата са заведени в къщата насила. Според полицията бебетата са били предназначени за продажба.
Живеещите близо до къщата, където се е помещавала „фабриката за бебета“, мислели, че това е дом за сираци или убежище за бременни.
Полицията издирва една жена, за която се смята, че е организатор на схемата за трафик на хора.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен