Военен моряк уби двама души и рани един при стрелба в корабостроителницата към американската военноморска база Пърл Харбър. След това стрелецът се е самоубил, предаде БТА, като се позова на представители на властите.
Двамата убити и раненият, който е в стабилно състояние, са цивилни служители на министерството на отбраната на САЩ.
Засега няма повече подробности за инцидента във военноморската база, която е знаково място в историята на Съединените щати.
Стрелбата стана три дни преди отбелязването на годишнината от атаката срещу Пърл Харбър. На 7 декември 1941 г. Япония напада американската военноморска база на Хавайските острови, което вкарва Съединените щати във Втората световна война.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен