Министър-председателят Бойко Борисов изпрати поздравителна телеграма до Еманюел Макрон във връзка с постигнатия убедителен резултат на изборите за президент на Република Франция.
В нея Борисов отбелязва, че категоричната подкрепа за кандидатурата на Макрон е потвърдила желанието на френския народ за съхраняване на европейските ценности, принципите на свободата и демокрацията.
„Уверен съм, че отношенията между България и Франция ще продължат да се развиват динамично за просперитета и благото на нашите народи в обединена и силна Европа“, допълва министър-председателят.
Президентът Румен Радев също поздрави новоизбрания държавен глава. В Туитър Радев написа: "Поздравявам новоизбрания президент на Франция Еманюел Макрон. Ще работим заедно за по-силна и справедлива Европа."




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
69999
2
08.05 2017 в 12:28
Апропо, разбра ли вече, че на лаптопа може да се работи по-добре ако е........ВКЛЮЧЕН....или във "Винету" не е описан този процес..хихихихииии.....
ДЖАНКАТА.....в социалните мрежи.....колко ли трябва да си имбецилен да се вържеш на този съвършено кръгъл идиот...
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни