Английската кралица Елизабет II беше приета в болница „Крал Едуард VII” заради гастроентерит, съобщиха от Бъкингамския дворец.
86-годишната Елизабет II получила първите симптоми в петък, а в неделя след обяд тя била откарана в болницата като предпазна мярка.
Кралицата беше в добро разположение на духа и състоянието ù не се е влошавало, увери официалният говорител на кралското семейство.
Тя беше изписана от болницата днес следобяд.
Въпреки това са отменени всички ангажименти на Елизабет II до края на седмицата, включително пътуване до Италия на 6-7 март, което е необичайно за английската кралица.
Елизабет II, която миналата година отпразнува 60-годишен юбилей от коронясването си, се слави с крепко здраве. За последен път тя постъпи в болница през 2003 г., когато претърпя операция на коляното.
Миналата година кралицата посети болница „Крал Едуард VII”, където съпругът ù принц Филип беше приет за лечение заради инфекция на пикочния мехур.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец