ВОЛЯ ще поиска оставката на вицепремиера Красимир Каракачанов. Причината са проблемите във Войводино и закупуването на нови изтребители за армията ни.
Това обяви лидерът на партията Веселин Марешки по Нова тв. Според него, в качеството си на вицепремиер по сигурността, Каракачанов трябвало отдавна да е наредил премахването на незаконните постройки в гетото във Войводиново.
В това гето са избиратели на ВМРО. Каракачанов сам ги е заселвал там, за да гласуват за партията му”, заяви лидерът на ВОЛЯ.
Трябва да оправим първо образованието, здравеопазването, националната сигурност и тогава, ако останат пари, да ги харчат за изтребители, коментира Марешки. Според него няма от кого да се пазим с F-16, даже не ни трябва и Министерство на отбраната.
Следете новините ни в :

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15571
1
10.01 2019 в 11:18
Ако сте чужд инвеститор бихте ли заложили на България?
Радев плаши с руски ядрен удар срещу Украйна
Тръмп ще вдига митата на Канада заради дима от горските пожари
Тагарев: Радев върви с бързи крачки срещу националния интерес
Радев започва да ядосва ЕС: Пари ли искате? Помагате да умират украинци