На извънредно заседание днес Народното събрание ще разгледа третия вот на недоверие към правителството, внесен миналата седмица от ГЕРБ.
Вносителите от опозицията ще представят днес своите аргументи за твърденията, че кабинетът се е провалил в сектор „Сигурност“.
В сградата на парламента ще бъдат и представители на кабинета. Вътрешният министър Цветлин Йовчев ще даде отчет за свършеното досега в своя ресор и ще отговори на обвиненията за провал.
Гласуването за вота ще се състои 24 часа след дебатите.
В тази връзка в края на миналата седмица депутатите гласуваха две извънредни заседания – в понеделник и вторник, които ще продължат между 14 и 19 ч.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен