Радев се среща с българите в Ню Йорк в Деня на независимостта

OFFNews 22 September 2017 в 09:51 7169 0
Радев се среща с българите в Ню Йорк в Деня на независимостта

Президентът Румен Радев ще се срещне с българите в Ню Йорк. 

Срещата ще се проведе в сграда на Генералното консулство на България в града.

В честванията по случай годишнината от обявяването на Независимостта на България във Велико Търново ще участва вицепрезидентът Илияна Йотова.

Тя ще произнесе и слово по повод Деня на независимостта. 

Радев, който е в САЩ за Общото събрание на ООН, ще се срещне днес и с генералния секретар на ООН Антониу Гутериш.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026