Кметът на София Йорданка Фандъкова прекрати провеждането на шествието „Луковмарш" заради информация от полицията, че чужди граждани от пронацистки групировки се присъединяват към шествието, съобщи „Фокус“.
Информацията за криминално проявени полски граждани, участващи в организирана група, занимаваща се с пронацистка пропаганда, е изпратена от Интерпол – Варшава.
През последните три години Столичната община отказва разрешение за провеждане на шествието, а преди две години Фандъкова издаде забрана за провеждане на шествието заради опасност от нарушаване на обществения ред.
Тази година Столичната община е разрешила само поднасяне на венци пред къщата на ген. Христо Луков.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11469
13
18.02 2017 в 22:30
12568
12
18.02 2017 в 21:33
31665
11
18.02 2017 в 20:59
Да, само дето, свастиката и всички символи ползвани от Третия Райх, са традиционни на балканите и в Италия. Не е ползвал толкова нордическа символика, колкото ранно келтска/етруска/тракийска, демек най-ранните народи на Европа....
За сведение, най-старата свастика намирана при арх. разкопки е намерена в България и датира на около 7000 години.
Тези приказки, че Хитлер е ненавиждал половината свят са глупости, бил е в съюз с японци, че дори и с араби.
22193
10
18.02 2017 в 20:43
18138
6
18.02 2017 в 19:56
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други