
Парламентът ще заседава извънредно днес, като депутатите ще гледат на второ четене промените в Закона за референдумите.
Според дневния ред народните представители ще обсъждат и Проект за решение за откриване на Филиал-Шумен, в структурата на Медицинския университет „Проф. д-р Параскев Иванов Стоянов”-Варна.
Депутатите трябва да продължат работата си и с промени в Закона за банковата несъстоятелност и Закона за висшето образование. Ще бъдат гласувани и промени в Закона за митниците.
На днешното извънредно заседание депутатите ще преразгледат и решението да се възложи на Сметната палата да извърши одит за ефективността на банковия надзор, осъществяван от БНБ за периода 1 януари 2012 г. до 31 декември 2014 г.
Заседанието на парламента ще е от 11.00 до 17.00 ч.
Следете новините ни в :























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
21.07 2015 в 08:17
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Прокуратурата готова с 2 комплексни експертизи за ''Петрохан''. Ще говори, когато е готова и третата
Задържаха зрелищно активистка при посещението на Радев в Струмяни (видео) (обновена)
Тръмп: Русия няма да нападне територия на НАТО
Прокуратурата готова с 2 комплексни експертизи за ''Петрохан''. Ще говори, когато е готова и третата
ЕК предупреди Сърбия: Прославянето на военнопрестъпници няма място сред държавите кандидати за членство