Известният български пилот Марио Бакалов ще участва в доброволческата инициатива на летище София „Училище за авиация“, която ще се проведе на утре от 11:30 ч.
Марио Бакалов бе пилотът на "Луфтханза", който за първи път приземи най-големия пътнически самолет Airbus А-380 в София.
Пред деца от столични училища той ще разкаже за страстта си към летенето и как е решил да стане пилот.
В доброволческата си инициатива „Училище за авиация“ летище София привлича известни личности от света на авиацията, които да запалят детското любопитство към авиационните професии.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен