
Николай Русинов - Чеци, който е обвинен за убийството на 28-годишната Яна в Борисовата градина, отново се изправя пред съда днес.
Тялото на Яна Кръстева бе открито на 10 юли 2011 г., а Чеци бе задържан в края на 2012 г. Софийски градски съд осъди Русинов на доживотен затвор, както и да изплати по 150 хил. лв за неимуществени вреди на родителите на Яна. Чеци обжалва решението на първоинстанционния съд пред Софийски апелативен съд (САС).
На днешното съдебно заседание се очакват пледоарии. Досега са проведени 3 заседания в САС. На първото съдебно заседание съдията не даде ход на делото по искане на обвиняемия, а на второто Чеци поиска да види веществените доказателства. На третото съдебно заседание пък след като направи няколко доказателствени иска, които бяха отхвърлени от съда, Чеци заяви, че не е готов да пледира и поиска още време, за да се подготви.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
13.07 2015 в 09:50
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Последни коментари
Гражданин
Руски депутат генерал: Ако Калининградската блокада ескалира до война, удряме първо Лондон
Гражданин
Изчезнали от радара: Къде отидоха суперяхтите на руските олигарси след избухването на войната в Украйна
Гражданин
Исторически момент: Зелена светлина от парламента за сваляне на ветото на Северна Македония
Merc
Руски депутат генерал: Ако Калининградската блокада ескалира до война, удряме първо Лондон
ICF
Исторически момент: Зелена светлина от парламента за сваляне на ветото на Северна Македония