Полицията отцепи район в Нови Искър след въоръжен грабеж. Отряд „Кобра” щурмува необитаеми къщи, в които се предполагаше, че са се укрили извършителите.
Сигналът в полицията за грабеж във фирмен офис в квартал Курило е подаден малко след 17 часа днес.
Веднага на място са изпратени полицейски екипи. Няма пострадали. Районът е отцепен, извършва се оглед, обявиха от пресцентъра на МВР.
Трима маскирани мъже нахлули в каса за плащане на сметки, съобщава bTV.
Те заплашили касиерката с пистолет и тя им е дала наличните към момента около 2000 лв.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен