Пускат движението по столичния бул. България на 10 септември

OFFNews 20 August 2018 в 14:22 3737 0
Пускат движението по столичния бул. България на 10 септември

Снимка Архив

На 10 септември ще бъде пуснато по бул. България, обяви кметът на София Йорданка Фандъкова след проверка на ремонтните дейности.

Към момента движението е изключително натоварено заради затварянето на едното платно на булеварда.

"Надяваме се изпълнителите да си спазят срока и от събота да бъде отворено за движение едното платно на бул. „България“.  Ако това се случи, ще затворим другото платно“, обяви кметът.

Фандъкова добави, че тази година е взето решение за ремонт на един от най-зле изглеждащите участъци от булеварда. Има още два такива тежки участъци, за да може поетапно да бъде ремонтиран един от двата най-натоварени булеварда в София

„Скоростта, с която се работи по обектите, не бива да бъде за сметка на качеството. Санкциите ни са огромни и фирмите знаят това. Целият договор е за около 13,5 млн. лева. Работи се поетапно и се плаща в зависимост от това, което е свършено“, каза още кметът.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Битката за Москва. Филм на Камен Невенкин