Информация за подготвяно покушение срещу мажоритарния собственик на Корпоративна търговска банка Цветан Василев е била получена преди две седмици.
Това обяви адвокатът на Василев Константин Симеонов в интервю за Нова тв тази сутрин.
"Преди две седмици имахме информация, че се готви физическа саморазправа с Василев. Поръчката е от България, изпълнителите не са от България. Водени са разговори за физическото му ликвидиране", заяви Симеонов.
Адв. Симеонов определи протестите на вложители в КТБ като нормални и заяви, че до тази ситуация се е стигнало заради действията на БНБ и Прокуратурата, чиято дейност е била "доста съгласувана".
В основата на всичко, което се случи с КТБ очевидно е Делян Пеевски - вижте действията на Прокуратурата, медиите на Пеевски и БНБ, заяви още той.
Все още няма насрочено заседание на съда в Сърбия за екстрадицията на Цветан Василев, уточни адвокатът му.
























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15.10 2014 в 12:00
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Излезе благотворителният календар на варненските пожарникари (галерия)
МФ публикува новия Бюджет'26 - осигуровките скачат от '27, повишават се МРЗ, майчинство, осигурителен доход
МФ публикува новия Бюджет'26 - осигуровките скачат от '27, повишават се МРЗ, майчинство, осигурителен доход
Съдът на ЕС не е издавал решение срещу влизането ни в еврозоната
Къмпинг ''Арапя'' е под вода