38 незаконно пребиваващи чужденци са били задържани тази сутрин при операция на столичната полиция. От пресцентъра на МВР съобщиха, че специализираната полицейска операция е проведена на територията на Регистрационно приемателните центрове на Държавната агенция за бежанците във Военна рампа и Овча купел.
Целта на операцията, реализирана от служители на Дирекция „Миграция“ и СДВР, е била установяване на чужденци, които са получили отказ за пребиваване и са изчерпали правото си на престой в страната ни. В двата центъра са установени общо 38 незаконно пребиваващи.
Те ще бъдат настанени в домовете на Дирекция „Миграция“ и ще бъдат предприети съответните марки за извеждането им от България.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16538
1
11.10 2016 в 11:27
Ми нали те трябва да се опишат и регистрират, за да се настанят там?!
Ебах ти разградения двор сме!
Оставка ма бъчворовице!
#ОСТАВКА МАМА ТИ НЕКАДЪРНА!
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден