Фондация "Асоциация Анимус" набира дарения за втория кризисен център "Света София" за жертви на домашно насилие.
От днес стартира благотворителната кампания на фондацията "Заедно през февруари".
"Както знаете, от декември 2022 г., отвори врати нашият втори кризисен център "Света София". С това капацитетът за кризисно настаняване в София беше увеличен с нови десет места. Благодарение на Вас, Вашата подкрепа и на нашите дарители от "Фантастико", "Технополис" и "Практикер", както и на доброволците от "Аксес Файнанс" успяхме да направим новия кризисен център по-уютно и топло място, пишат от Анимус.
Фондацията се нуждае от средства или следните вещи и принадлежности:
- дамски принадлежности от първа необходимост
- дрехи (всякакви размери и видове)
- препарати, всякакви битови и домакински консумативи
- климатици, които да се използват за отопление на кризисните центрове
- бойлер
- компютри, скенер
Оттам пишат, че за корпоративни дарения ще изпратят нужната документация.
Банкова сметка:
BG30UNCR70001524645530
Уникредит Булбанк
Постъпилите по нея дарения ще бъдат разходвани целево единствено за закупуване на необходимите неща за кризисния център.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец