8 български банди ще забият благотворително на 8 юли в столичния клуб "Маймунарника" в помощ на пострадалите от наводненията в Аспарухово.
В концерта участие ще вземат Мишо и Давид, Home of the Whale, Romantic Noise, T-Show, Demenzia, Млък!, Anti-Future и Muddy.
Събитието ще стартира в 17 часа, а входът е 5 лева. Цялата сума от концерта ще отиде за нуждите на пострадалите след наводненията миналия месец.
В "Маймунарника" ще има и допълнително разположени каси за дарения.
Всички събрани средства ще бъдат предоставени на Българския дарителски форум и ще бъдат разпределени сред нуждаещите се.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел