Alley Sin с нов сингъл през декември

Николаос Цитиридис 27 November 2012 в 16:55 2149 0
Обложката на новия сингъл на Alley Sin - Wildheart
Обложката на новия сингъл на Alley Sin - Wildheart

Софийската rock'n'roll банда Alley Sin ще изненада своите фенове с нов сингъл през декември.

Момчетата от бандата ще пуснат нов сингъл под името "Wildheart", който ще включва две парчета. Следващият месец ще можем да ги чуем и на специален лайв.

Музикантите споделиха, че в този албум във всички песни ще има и пианист, което според тях е един интересен експеримент и очакват мнението на своите фенове с нетърпение.

Пред OFFNews фронтменът на Alley Sin Емо Щерев сподели, че албумът ще включва 11 песни и ще бъде истинско rock'n'roll изживяване.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026