Всички листи за 15 МИР Плевен

OFFNews Последна промяна на 22 февруари 2017 в 12:20 6733 0

Район Плевен

1.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАВНОПРАВЕН ОБЩЕСТВЕН МОДЕЛ” / ДРОМ/
1. Мариела Асенова Георгиева   
2. Наргис Алекова Михайлова

2.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ”
1. Биляна Дикова Велева-Грънчарова 
2. Петко Димитров Ганчев
3. Веселка Антонова Георгиева
4. Петъо Яков Яков
5. Ваниета Димитрова Трифонова
6. Красимир Николаев Крамолински
7. Елизабета Стоянчова Цолова
8. Йордан Дечов Кюркчийски
9. Рени Славкова Тодорова
10. Людмила Василева Христова
11. Антон Методиев Граматиков
12. Любомир Мирославов Макавеев
13. Пламен Борисов Вановски

3.ПП „ДВИЖЕНИЕ НАПРЕД БЪЛГАРИЯ”
1. Мариана Василева Табакова
2. Татяна Георгиева Андонова

4.Коалиция „НОВА РЕПУБЛИКА”
1. Мартин Димитров Димитров
2. Венера Георгиева Станчева
3. Георги Петков Велков
4. Николай Валентинов Милев
5. Георги Евлогиев Караджов
6. Радомир Момчилов Добрев
7. Петьо Веселинов Костов

5.Коалиция „КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ /БСД-Евролевица, Българска социалдемократическа партия, Християн-социален съюз”/
1. Иван Филипов Иванов 
2. Мила Цонкова Георгиева
3. Венелин Николов Йорданов
4. Валери Марков Върбанов
5. Венелин Христов Йорданов
6. Емил Кирилов Янев
7. Ивелина Панкова Трънкова
8. Виктор Александров Кадиев
9. Христо Николов Стоянов

6.ПП „ВОЛЯ”
1. Полина Цветославова Цанкова-Христова 
2. Милка Пенкова Трифонова
3. Искра Цветомирова Трифонова
4. Деяна Желязкова Славова-Велева
5. Мария Красимирова Вълчева
6. Нивяна Мариянова Петкова
7. Младен Ангелов Богданов
8. Вихрен Иванов Бухов
9. Илинка Христосова Фърцова

7.ПП „БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР” - БДЦ
1. Димчо Цонев Първанов

8.Коалиция „АБВ - ДВИЖЕНИЕ 21”
1. Румен Йорданов Петков
2. Цветан Методиев Антов
3. Радосвета Василева Маджарова - Вълчева
4. Любомир Димитров Мачев
5. Николай Люлинов Петров
6. Петранка Петкова Антонова
7. Димчо Иванов Дешев
8. Светлана Йорданова Битунска
9. Виктор Маринов Маринов
10. Стилиана Ружкова Кръстева
11. Красимир Франчешков Грунчев
12. Людмил Митков Ангелов
13. Иво Ванев Пейчев
14. Елеонора Ангелова Йоткова
15. Янислав Константинов Кунев
16. Ивайло Тодоров Ценов
17. Ирена Иванова Михайлова
18. Деница Русалинова Василева

9.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ”
1. Велислава Иванова Кръстева
2. Митхат Сабри Метин
3. Енгин Исмаилов Кючуков
4. Айлян Гюнайдънов Пашала
5. Айнур Айдънов Асанов
6. Тома Юлиянов Терзиев
7. Марио Киров Рангелов
8. Ленко Дайчев Тодоров
9. Александър Филев Иванов
10. Александра Росенова Нинова
11. Свилен Илиев Огнянов
12. Явор Владимиров Бакърджиев
13. Мирослава Панайотова Найденова
14. Шенсес Яшаров Азизов
15. Алина Емилова Симеонова
16. Юзджай Юзай Мехмедов
17. Таня Огнянова Иванчовска
18. Ердал Феимов Алиев

10.Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ”
1. Васил Миланов Антонов
2. Свилен Маринов Атанасов
3. Валентин Петров Буров
4. Стефан Иванов Бурджев
5. Ганка Нинова Василева
6. Януш Величков Донев
7. Петър Илиев Дулев
8. Ева Веселинова Маринова-Найденова
9. Кольо Петров Домеников
10. Чавдар Йорданов Велинов
11. Цветан Паскалев Андреев
12. Татяна Валериева Димитрова-Иванова
13. Цветелина Николаева Дочева
14. Антон Георгиев Георгиев
15. Маргарита Господинова Жиянова
16. Атанас Цветомиров Атанасов
17. Цветомира Филадинова Добрева
18. Славей Кирилов Тоширов

11.ПП „ГЕРБ”
1. Ивайло Ангелов Московски  
2. Цецка Цачева Данговска  
3. Пламен Тачев Петров  
4. Владислав Тошков Николов  
5. Ралица Трилкова Добрева  
6. Мирослав Василев Минчев  
7. Диана Милкова Данова  
8. Петя Крумова Василева  
9. Красимир Недков Халов  
10. Валери Пламенов Лачовски  
11. Дочко Димитров Дочев  
12. Цецо Първанов Луканов  
13. Зорница Иванова Петрова  
14. Спас Гальотков Каменов  
15. Пламена Иванова Иванова  
16. Габриела Валентинова Симеонова  
17. Светозар Йорданов Зафиров  
18. Самуил Георгиев Георгиев

12.ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ”
1. Любомир Иванов Денчев
2. Христо Христов Дунчев
3. Иван Иванов Георгиев

13.„Обединение ДОСТ”
1. Сузан Ваит Зечири
2. Ерен Алиев Екремов
3. Марек Иков Александров
4.      
5. Емил Соколов Върбанов
6. Екрем Рухиев Кочев
7. Милен Илианов Трифонов
8.   
9. Турай Ахмедов Татарлъ
10. Едиз Ердинов Чомлекчиев
11. Айтунч Орханов Османов
12. Гюлденис Гюрселова Сакаджиева
13. Айгюн Тургаев Али
14. Слави Ангелов Стефанов

14.ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ”
1. Стела Димитрова Ангелова-Банкова
2. Огнян Драгомиров Иванов
3. Бойко Георгиев Никифоров

16.Коалиция „ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ ”
1. Албена Симеонова Върбанова 
2. Георги Милианов Данов
3. Борислав Иванов Ботев

17.Коалиция „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ-НФСБ, АТАКА И ВМРО”
1. Красимир Дончев Каракачанов
2. Николай Николов Маринов
3. Адриан Христов Асенов
4. Калин Николов Поповски
5. Людмил Асенов Евтимов
6. Илиан Андреев Беров
7. Ивайло Иванов Христов
8. Иво Градев Георгиев
9. Силвия Владимирова Иванова

18.Коалиция „КОЙ – БЪЛГАРСКАТА ЛЕВИЦА И ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ ”
1. Ирина Петкова Алексова
2. Мартин Пъшев Иванов
3. Стоянка Илиева Бакопулу
4. Бойчо Кирилов Теофилов

19.ПП „НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ”
1. Цветан Кунов Кунов  
2. Калоян Цветанов Кунов  
3. Иван Мичов Иванов  
4. Величко Василев Мотов  
5. Русанка Маринова Мотова  
6. Пламен Иванов Атанасов

20.ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ”
1. Цветелин Иванов Маринов
2. Поля Розенова Димитрова

21.Коалиция „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - ГЛАС НАРОДЕН”
1. Найден Маринов Зеленогорски   
2. Милчо Здравков Илиев  
3. Мариана Петрова Лазарова-Иванова  
4. Христо Ивайлов Таслаков  
5. Начко Илиев Тоцев  
6. Александър Владимиров Александров  
7. Пепо Василев Петков  
8. Петко Ивайлов Петков  
9. Николай Атанасов Любенов  
10. Валери Илиев Илиев  
11. Валентин Йозов Калапиш  
12. Дарин Величков Матов  
13. Калин Йорданов Иванчев

Независим кандидат
1. Димитър Огнянов Игнатов

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !