Всички листи в Пазарджик за парламентарните избори (обновена)

OFFNews Последна промяна на 02 март 2021 в 15:14 11032 0

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Стефан Иванов Балабанов

2. Арлин Григоров Антонов

3. Лъчезар Димитров Кръстев

4. Георги Димитров Коприщенов

5. Александър Георгиев Урумов

6. Кузо Георгиев Божинов

7. Татяна Борисова Попатанасова

8. Стоян Ангелов Влахов

9. Татяна Ненкова Пенчева

10. Николай Стефанов Лазаров

11. Георги Иванов Зонгов

12. Онник Антраник Мардиросян

13. Румен Иванов Хаджийски

14. Екатерина Петрова Кормушева

15. Димитър Георгиев Марков

16. Анна Тодорова Шейнова

17. Христо Стоянов Ташев

18. Георги Красимиров Мусиевски

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Панайот Борисов Ляков

2. Войно Стоянов Начев

3. Васил Иванов Терзийски

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Никола Благовестов Коджаниколов

2. Елиана Андонова Бонева

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Пламен Иванов Милев

2. Петя Николаева Цанкова

3. Лиляна Димитрова Мърхова-Присадникова

4. Иван Иванов Търпоманов

5. Гълъбина Георгиева Карамитрева

6. Стойко Стойчев Стефанов

7. Полина Александрова Шишкова

8. Петя Панайотова Крушева

9. Александър Николов Чалъков

10. Надя Спасова Клисурска-Жекова

11. Александър Станимиров Велчев

12. Димитър Йорданов Жилков

13. Горчо Боянов Станков

14. Стефка Петрова Пенева

15. Гергана Василева Ичева

16. Андрей Димитров Премянов

17. Александър Костадинов Кобаков

18. Георги Иванов Янкулов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Николай Делчев Георгиев

2. Красимир Рангелов Гълъбов

3. Цветозар Запринов Угринов

4. Стоян Николов Таслаков

5. Татяна Стойкова Пашова

6. Владислав Пенчев Влайков

7. Ивайло Георгиев Чорбов

8. Силвия Пенева Машева

9. Симеон Витанов Йорданов

10. Милан Здравков Вълчков

11. Мария Владимирова Иванова

12. Гергана Тодорова Цветкова

13. Светослав Ангелов Александров

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Стойно Проданов Чачов

2. Тодор Куртев Цоков

3. Димитър Ангелов Налбантов

4. Ангел Минков Сираков

5. Кръстина Костадинова Кузева

6. Мария Цвяткова Биволарова

7. Николай Йорданов Бозев

8. Иван Петров Деянов

9. Тони Цанкова Шопова

10. Венцислав Кирилов Христов

7 ПП „АТАКА“

1. Цанко Кирилов Бангьозов

2. Иван Първанов Дачев

3. Атанас Димитров Стоилов

4. Димитър Илионов Колчаков

5. Дело Бойчев Филипов

6. Елена Христова Василева

7. Серьожа Лазаров Даскалов

9. Стоян Тодоров Шиков

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Димитрина Георгиева Кацарова

2. Ивайло Спасов Спасов

3. Георги Ленков Балчев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Искра Димитрова Михайлова-Копарова

2. Юмер Мустафа Хамза

3. Сергей Манушов Кичиков

4. Кадифка Салих Сиджимова

5. Осман Акчай Мурадов

6. Иван Ангелов Морозов

7. Цанко Бенчов Молов

8. Бахар Мухамер Алил

9. Ави Цанкова Тахчиева

10. Бюрхан Неждет Шериф

11. Ивайло Костадинов Личев

12. Фатма Себайдин Исаева

13. Траян Ромеов Ангелов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Ангел Минков Минков

2. Иван Миланов Шопов

3. Венко Димитров Балтаджиев

4. Тодор Петков Банчев

5. Венелина Венкова Балтаджиева

6. Здравко Трайков Станков

7. Деян Минков Минков

8. Милен Младенов Тербешев

9. Мустафа Салих Еджевит

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !

 
X