Всички листи в 31 МИР - Ямбол за парламентарните избори на 2 октомври

OFFNews 31 август 2022 в 16:21 4435 0

31 МИР

Снимка 31 МИР Ямбол

Всички листи

Публикуваме всички листи за 31 МИР - Ямбол на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 откомври по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. 

1. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
1. Петър Пандушев Чобанов
2. Гроздан Георгиев Грозев
3. Хатидже Мехмедова Георгиева
4. Димитър Динков Колев
5. Мехмед Ахмедов Алиев
6. Юсеин Мехмедов Юсеинов
7. Иван Господинов Минчев
8. Недялко Петков Лазаров

2. ПП "БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ" (БСДД)
1. Найден Тотев Найденов
2. Полина Атанасова Паньова-Билик


3. ПП "БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ"
1. Александър Иванов Атанасов
2. Димитър Иванов Димитров
3. Ивайло Николаев Пешев


4. ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО
1.Ахмед Ахмед Али
2.Христо Генчев Георгиев
3.Гюнай Мехмедов Ахмедов

5. ПП "ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"
1. Мария Йорданова Цветкова
2. Емил Костадинов Попов
3. Доника Панайотова-Цонева
4. Георги Иванов Янузов
5. Калина Михова Манева
6. Венцислав Сивелинов Сивов


6. КП КОАЛИЦИЯ "СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ"
1.Тотко Найденов Стоянов
2.Сашко Димов Кунев


7. ПП "ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ"
1. Боян Николов Павлов


8. ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"
1. Вълкан Михайлов Вълканов
2. Мариян Василев Дучев
3. Мира Рашкова Атанасова
4. Димитрийка Петкова Лалова
5. Адиел Радославова Илиева


9. КП "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА"
1. Мирослав Иванов
2. Георги Стефанов
3. Радостина Драгнева
4. Димитър Загоров
5. Цветомира Гицова
6. Здравко Янчев
7. Момчил Иванов


10. ПП "МИР"
1. Станимир Петров Кескинов
2. Радостина Ангелова Иванова
3. Недко Георгиев Тагарев
4. Тереза Витанова Вълчева


11. ПП "КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА"
1. Виктор Пламенов Ташков
2. Иван Пламенов Панов
3. Михаил Василев Вълчев


12. ПП "БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА"
1. Атанас Колев Атанасов
2. Георги Янев Георгиев


13. ПП "КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ"
1.Диян Тодоров Георгиев
2.Димитър Колев Георгиев
3.Петко Радостинов Стоянов

14. ПП "ВЪЗРАЖДАНЕ"
1. Никола Ангелов Димитров
2. Георги Стоянов Дичев
3. Иван Димитров Арнаудов
4. Таня Маринова Тсиолакиду
5. Цветан Валентинов Джуров
6. Стратия Тодоров Колев
7. Ангел Стефанов Митов


15. КП "БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД"
1. Евгени Господинов Господинов
2. Огнян Илиев Владимиров
3. Стефан Тотев Стоянов
4. Тодор Андонов Тодоров
5. Димитър Иванов Андреев
6. Сийка Колева Николова
7. Стойчо Георгиев Георгиев
8. Стоян Стефанов Трашлиев

16. ПП "БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ"
1. Начко Обретенов Плочев
2. Елиана Андонова Бонева
3. Мартин Иво Илиев
4. Петър Викторов Иванов

17. ПП "ИЗПРАВИ СЕ, БЪЛГАРИЯ"
1. Мими Иванова Караколева
2. Добромира Полименова Полименова
3. Динка Добрева Желязкова
4. Красимир Костов Костов
5. Теодора Георгиева Ненкова
6. Даниел Атанасов Иванов
7. Светослава Красимирова Михайлова – Колева
8. Цветан Любомиров Цонев

18. ПП "ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ"
1. Златин Михайлов Терзиев
2. Николай Божидаров Захариев


19. ПП "ИМА ТАКЪВ НАРОД"
1. Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова
2. Тихомир Иванов Димитров
3. Антон Станимиров Станев
4. Валентин Георгиев Христов
5. Христо Тихомиров Дреков
6. Красен Станимиров Бунарджиев

20. ПП "ГЛАС НАРОДЕН
1. Генка Атанасова Полякова

22. ПП "ПРАВОТО"
1. Николай Димитров Николов


23. ПП НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
1. Димитър Александров Александров
2. Величка Димитрова Николаева
3. Йордан Славов Георгиев

24. КП "ГЕРБ – СДС"
1. Димитър Ангелов Иванов
2. Снежана Христова Делчева
3. Николай Костов Костадинов
4. Мартин Михайлов Петков
5. Иван Парушев Митев
6. Диляна Кръстева Ставрева
7. Мирослав Георгиев Козарев
8. Станчо Кирилов Стоименов


25. КП "ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ"
1. Веселин Йорданов Калановски
2. Диляна Тодорова Тодорова
3. Димитър Василев Брънков
4. Бойко Стойчев Пенков
5. Елена Стефанова Иванова

26. "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА"
1. Иван Костадинов Станков
2. Милена Иванова Стефанова
3. Атанас Ивайлов Атанасов
4. Георги Минков Минков
5. Аско Илианов Радоев
6. Катя Николова Атанасова
7. Илиан Радоев Щерянов
8. Андон Стойчев Събев

27. ПП "АТАКА"
1. Волен Николов Сидеров
2. Иван Георгиев Илиев
3. Рачо Илиев Андреев
4. Велко Николаев Иванов
5. Мариян Николов Михайлов


28. КП "БСП ЗА БЪЛГАРИЯ"
1. Кристиан Вигенин
2. Нели Славова
3. Красимир Кръстев
4. Иван Митев
5. Драгоя Драгоев
6. Пламен Димитров
7. Галина Георгиева
8. Георги Василев


29. ПП "РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО"
1. Женя Димитрова Илиева
2. Мариян Димитров Манолов
3. Цветан Ангелов Андрейчев
4. Красимир Иванов Цветков
5. Пламен Иванов Петков
6. Желязко Иванов Желязков
7. Румен Димов Проданов

    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    X

    Войната във въздуха на фронта в Украйна - част II