Всички листи в 29 МИР - Хасково за парламентарните избори на 2 ноември

OFFNews Последна промяна на 31 август 2022 в 15:50 3180 0

29 МИР

Снимка 29 МИР Хасково

Всички листи

Публикуваме всички листи за 29 МИР - Хасково на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК.

1. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

1. Сезгин Юсеин Мехмед
2. Мюмюн Сали Мюмюн
3. Мехмед Лятиф Шакир
4. Серкант Сейхан Сейдамед
5. Йозджан Расим Мехмед
6. Ахмед Юксел Ахмед
7. Сание Рамадан Иса
8. Емине Адем Юнуз
9. Севджан Керим Иляз
10. Мухлис Фариз Сербест
11. Иса Салихов Делиимамов
12. Себахтин Шакир Халил
13. Дуйгу Сюлейманова Салиева
14. Симеон Петев Ангелов
15. Михрибан Тасим Хасан
16. Байрам Шенол Реджеб

2. ПП "БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ" (БСДД)

1. Бисер Атанасов Христов

3. ПП "БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ"

1. Стефан Георгиев Сталев
2. Стоян Иванов Тодоров
3. Станислава Величкова Николова
4. Валентин Асенов Христов

4. ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО

1. Асен Илиев
2. Велчо Христов
3. Анастас Николов
4. Ванчо Иванов
5. Тодор Митев

5. ПП "ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

1. Антон Кирилов Иванов
2. Иван Венелинов Томов
3. Недялка Тошкова Иванова
4. Митко Лазаров Батчев
5. Николай Неделчев Вълчев
6. Даниела Маринова Вълчева
7. Никола Димитров Делчев
8. Георги Скулев Димитров
9. Владимир Иванов Канелов
10. Веселин Георгиев Янакиев
11. Наско Ангелов Стоянов
12. Марияна Христова Живкова
13. Митко Ангелов Арабаджиев

6. КП КОАЛИЦИЯ "СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ"

1. Пламен Пасков
2. Мирослав Минев
3. Таня Чалъкова
4. Веселин Илчев
5. Дора Иванова
6. Лилия Ванчева
7. Делян Павлов
8. 
9. Мария Йорданова
10. Здравка Кинева
11. Кольо Георгиев

7. ПП "ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ"

1. Петя Красимирова Чаръкчиева

8. ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

1.Щерю Йорданов Гълъбов
2.Иван Ненков Нейчев
3.Янко Стоянов Тричков

9. КП "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА"

1. Асен Васков Василев
2. Веселин Жеков Недев
3. Атанас Петров Атанасов
4. Светла Емилова Симидчиева
5. Лозко Стефанов Лозев
6. Младен Тодоров Запрянов
7. Владимир Тодоров Бибов
8. Ивайло Георгиев Стайков
9. Светлана Николова Ангелова
10 .Георги Атанасов Демирев
11. Климент Георгиев Киров
12. Христо Стефанов Стефанов
13. Данаел Димитров Маврев
14. Дарина Стайкова Влайкова

10. ПП "МИР"

1. Владислав Тодоринов Пакеров
2. Теодор Нанков Димитров
3. Златомира Бориславова Илиева
4. Митко Костов Митев

11. ПП "КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА"

1. Минчо Боев Кермекчиев
2. Веселина Железанова Узунова
3. Марин Василев Калинков
4. Живко Ванчев Лозев
5. Живко Ташев Димитров

12. ПП "БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА"

1. Стоян Петров Маринов
2. Велизар Борисов Флоров

13. ПП "КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ"

1. Кристина Богомилова Николова-Манова

14. ПП "ВЪЗРАЖДАНЕ"

1. Георги Николаев Георгиев
2. Венета Колева Стоянова
3. Ясен Митков Колев
4. Даниел Христов Леков
5. Красимира Петрова Христова
6. Росица Тянчева Христозова
7. Даниел Иванов Иванов
8. Атанас Кръстев Кръстев
9. Пепа Иванова Василева
10. Марин Георгиев Филипов
11. Тихомир Иванов Трендафилов
12. Райчо Куманов Петков
13. Тодор Христов Тодоров
14. Пламен Петров Челебиев
15. Димитър Христов Димитров
16. Марияна Василева Иванова

15. КП "БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД"

1. Тихомир Георгиев
2. Трифон Тодоров
3. Владимир Маринов
4. Владимир Миланов
5. Димитър Асенов
6. Галя Асенова
7. Илияна Хаджиева
8. Светлана Митошева
9. Станимир Стоев
10. Иринка Янева
11. Иван Ванков
12. Мария Кафадарова
13. Милен Койчев
14. Деян Тенев
15. Иван Грозев
16. Венета Димова

16. ПП "БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ"

1. Климент Братиславов Талев
2. Иван Николаев Караколев
3. Здравко Иванов Димитров
4. Петьо Колев Пенчев
5. Живка Стойчева Стойчева
6. Латинка Петрова Суева
7. Иван Георгиев Столинчев
8. Петър Емилов Петров

17. ПП "ИЗПРАВИ СЕ, БЪЛГАРИЯ"

1. Божидар Стамов Иванов
2. Вера Василева Царева
3. Стоил Тонев Стоилов
4. Елена Цветанова Киферова
5. Тодор Илчев Тодоров
6. Станимира Добромирова Кехайова
7. Николай Митков Димов
8. Петя Петкова Димитрова
9. Иван Серафимов Петров
10. Мария Трендафилова Велчева
11. Димитър Атанасов Димитров
12. Янка Атанасова Матева
13. Велко Кънчев Велев

18. ПП "ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ"

1. Кирил Петров Ангелов
2. Татяна Даниелова Филипова

19. ПП "ИМА ТАКЪВ НАРОД"

1. Гроздан Спасов Караджов
2. Силви Кирилов Петров
3. Петко Ангелов Кущирев
4. Силвия Здравкова Бакърджиева
5. Данаил Антонов Вълков
6. Недялко Пейчев Недялков
7. Николай Русков Русенов
8. Александър Костадинов Илиев

20. ПП "ГЛАС НАРОДЕН"

1. Веселин Дочев Белевски
2. Божидар Иванов Колев


22. ПП "ПРАВОТО"

1. Николай Иванов Петров
2. Красимир Борисов Криводолски

23. ПП НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА

1. Антон Митков Желязков
2. Красимир Иванов Тодоров

24. КП "ГЕРБ – СДС"

1.Делян Александров Добрев – ГЕРБ Хасково
2. Д-р Георги Тенев Станков – ГЕРБ Любимец
3. Деян Красимиров Иванов- ГЕРБ Димитровград
4. Иван Величков Минев – гражданска квота
5. Д-р Стефка Здравкова Стефанова – ГЕРБ Харманли
6. Божидар Петков Петков – МГЕРБ Димитровград
7. Евгения Даниелова Ангелова – ГЕРБ Хасково
8. Митко Костадинов Полихронов – ГЕРБ Хасково
9. Митко Петров Петров – МГЕРБ Хасково
10. Васил Димитров Митев – МГЕРБ Хасково
11. Атанас Емилов Асенов – ГЕРБ Хасково
12. Мариян Ненков Дервенков
13. Райно Димов Стоянов – СДС
14. Живко Жечев Янков
15. Николай Стефанов Николов - МГЕРБ Харманли
16. Хавел Алдинов Карагьозов

25. КП "ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ"

1. Катя Максимова Панева
2. Иван Филипов Ванчев
3. Тодор Христов Ташев
4. Тома Георгиев Белев
5. Антони Стефанов Пашов
6. Георги Апостолов Апостолов
7. Стефан Георгиев Аврамов
8. Антония Станилова Станилова
9. Румяна Атанасова Бозукова
10. Веса Стефанова Ходжева
11. Димитър Константинов Иванов
12. Георги Дмитров Ганчев
13. Васил Митков Василев

26. "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА"

1. Таня Николова Гочева
2. Стоян Людмилов Арабаджиев
3. Стефан Маринов Димитров
4. Георги Николов Гарванов
5. Милена Иванова Стефанова
6. Иван Кирилов Митев
7. Мария Стоилова Жечева
8. Дамяна Грозева Хаджинонева
9. Георги Петев Георгиев
10. Нелка Грудева Георгиева
11. Иван Тенев Чанков

27. ПП "АТАКА"

1. Павел Димитров Шопов
2. Ангел Николов Божинов
3. Катя Цветанова Минкова
4. Мирослав Василев Тодоров
5. Радианна Недкова Тончева

28. КП "БСП ЗА БЪЛГАРИЯ"

1. Смиляна Николова Нитова – Кръстева
2. Богдан Мирославов Кирилов
3. Георги Апостолов Бекяров
4. Иван Христов Христов
5. Васил Иванов Точков
6. Петър Андреев Делчев
7. Стилияна Неделчева Ангелова
8. Владимир Гинев Вълков
9. Васил Гочев Николов
10. Валентин Милев Йотов
11. Стефан Маринов Димитров

29. ПП "РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО"

1. Желю Добромиров Желев
2. Станислав Добчев Василев
3. Елена Неделчева Ангелова
4. Никола Ели Декало
5. Кирил Тодоров Аспарухов
6. Ангел Георгиев Георгиев

Най-важното
Всички новини