Всички листи в 28 МИР - Търговище за парламентарните избори на 2 октомври

OFFNews Последна промяна на 31 август 2022 в 15:00 2095 0

28 МИР

Снимка 28 МИР Търговище

Всички листи

Публикуваме всички листи за 28 МИР - Търговище на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 октомври по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК.

1. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
1.Джейхан Хасанов Ибрямов
2.Имрен Исметова Мехмедова
3.Сюзан Сейфетинова Алиосманова
4.Емине Феимова Якубова
5.Ружди Руждиев Хабилов
6.Теодора Владимирова Маринова
7.Бюлянт Бехти Бейтула
8.Мустафа Хрюстемов Феимов

2. ПП "БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ" (БСДД)
1.Георги Стефанов Неделчев
2.Васил Първанов Георгиев


3. ПП "БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ"
1.Ганчо Костадинов Николов
2.Иван Боянов Иванов
3.Бончо Тонев Диков

4. ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО
1.Гергана Димитрова Маринова
2.Пламен Димитров Петров
3.Костадин Николаев Николов


5. ПП "ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"
1.Анита Мариянова Станчева
2.Милчо Димитров Марков
3.Александър Ангелов Стойнев
4.Евгени Петков Коев
5.Ивайло Тихомиров Димитров
6.Емилия Аврамова Колева

6. КП КОАЛИЦИЯ "СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ"
1.Пламен Павлов
2.Христо Раев
3.Георги Георгиев
4.Пенка Георгиева


7. ПП "ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ"
1.Димитър Николаев Казаков

8. ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"
1.Христо Иванов Радев
2.Светослав Сашов Савелев
3.Любомир Стефанов Павлов

9. КП "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА"
1.Даниел Лорер
2.Кирил Симеонов
3.Красимир Кирилов
4.Стефан Асенов
5.Виктор Иванов
6.Соня Николаева

10. ПП "МИР"
1.Стефан Петров Падалски
2.Емил Фиданчев Стоичков
3.Марин Мирчев Благоев


11. ПП "КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА"
1.Гергана Викторова Велева
2.Радостина Иванова Минина
3.Маргарет Пламенова Димова


12. ПП "БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА"
1.Красимира Миткова Станева
2.Валентин Иванов Илиев

13. ПП "КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ"
1.Красимир Димитров Русев
2.Иванка Дечева Неделчева

14. ПП "ВЪЗРАЖДАНЕ"
1.Юлиян Каменов Губатов
2.Нина Димитрова Костадинова
3.Дилян Руменов Григоров
4.Марчо Станчев Атанасов
5.Кремена Стефанова Минчева
6.Георги Димитров Буюклиев
7.Милчо Василев Милчев

15. КП "БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД"
1.Милена Божанова
2.Гецо Гецов
3.Виктория Русева
4.Цветомир Палазов

16. ПП "БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ"
1.Елена Кирилова Ваташка
2.Младен Сашков Михайлов
3.Красимира Илианова Милчева
4.Борислав Спасов Генчев

17. ПП "ИЗПРАВИ СЕ, БЪЛГАРИЯ"
1.Борислав Маринов
2.
3.Светлана Янкова
4.Инна Иванова
5.Лидия Ангелова
6.Даниела Иванова
7.Наталия Христова
8.Симеон Изворов

18. ПП "ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ"
1.Константин Стойков Илиев
2.Атанас Марио Милушев

19. ПП "ИМА ТАКЪВ НАРОД"
1. Александър Вълчев
2. Радослав Бойчев
3. Д-р Диян Димитров
4. Радостина Николова
5. Станислав Петров
6. Диян Рафаилов
7. Сема Александрова
8. Надежда Халачева

20. ПП "ГЛАС НАРОДЕН"
1.Дарин Юлков Йорданов
2.Генчо Христов Цонев
3.Владислав Илиянов Тонков


22. ПП "ПРАВОТО"
1.Александър Илиев Маринов
2.Милен Цанков Иванов
3.Маню Генов Манев
4.Христо Димитров Христов
5.Никола Илиев Николов

23. ПП НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
1.Иван Ганчев Маринов
2.Милен Руменов Панчев
3.Жечка Николаева Станева


24. КП "ГЕРБ – СДС"
1.Теменужка Петрова Петкова
2.Константин Стоянов Манев
3.Никола Тошков Джамбазов
4.Явор Димитров Александров
5.Бахтишен Ниязиева Мустафова
6.Нейко Стайков Нейков
7.Мария Димитрова Николова
8.Борис Костадинов Димитров

25. КП "ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ"
1.Илина Мутафчиева
2.Христо Христов
3.Елица Христова-Анастасова
4.Петя Златева
5.Елена Дамянова
6.Метин Ахмедов
7.Иван Димов

26. "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА"
1.Николай Пеев
2.Сунай Зюлкани
3.Стайко Стайков
4.Кязим Халилов
5.Насуф Ибрямов
6.Галина Стефанова
7.Венцислав Кючюкоглу
8.Нуржан Нуриев

27. ПП "АТАКА"
1.Сашо Георгиев Йорданов
2.Биляна Генчева Николова

28. КП "БСП ЗА БЪЛГАРИЯ"
1.Светослав Иванов Стефанов
2.Николай Цонев Черкезов
3.Павлинка Иванова Тасева
4.Марияна Петрова Петрова
5.Иван Неделчев Вълчев
6.Десислава Евгениева Петрова
7.Георги Григоров Гогов
8.Светослав Христов Загоров


29. ПП "РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО"
1.Валентин Груев Григоров
2.Йонко Илиев Йонков
3.Безат Безат Ахмед
4.Ивайло Харалампиев Георгиев
5.Калин Димитров Владов
6.Андриан Димитров Атанасов

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови