Всички листи в 26 МИР - София-област за парламентарните избори на 2 октомври

OFFNews Последна промяна на 31 август 2022 в 15:25 5313 0

26 МИР

Снимка 26 МИР София-област

Всички листи

Публикуваме всички листи за 26 МИР - София-област на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК.

1. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
1.Цветан Иванов Енчев
2. Петър Пандушев Чобанов
3. Александър Христов Методиев
4. Кристина Цветанова Александрова
5. Николай Борисов Аргиров
6. Рамона Ангелова Илиева
7. Марко Димитров Марков
8. Любомир Огнянов Апостолов
9. Димитър Иванов Григоров
10. Ивелина Дойчева Чотова
11. Васил Маринов Николов
12. Диана Тонева Панайотова
13. Халит Осман Сарач
14. Яко Бобев Банчев


2. ПП "БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ" (БСДД)
1. Валери Василев Венков
2. Виктор Стефанов Вътев

3. ПП "БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ"
1. Христо Петков Иванов
2. Ганчо Костадинов Николов
3. Димитър Иванов Димитров
4. Момчил Петров Павлов

4. ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО
1. Славяна Добрева Орачева-Янкова
2. Даниела Божидарова Йорданова

5. ПП "ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"
1 Юлиан Кръстев Ангелов
2 Иван Венелинов Томов
3 Николай Андреев Борисов
4 Николай Пламенов Петров
5 Гергана Михайлова Александрова
6 Стоян Динчев Павлов
7 Петър Величков Стойков
8 Кирил Стойнев Стойков
9 Диана Михайлова Стоянчова
10 Николай Вълков Додеков
11 Иван Димитров Попгенов
12 Георги Михайлов Мичев
13 Марин Христов Кубетски
14 Кристина Миленова Бонева-Евтимова


6. КП КОАЛИЦИЯ "СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ"
1.Димитър Кирилов Байрактаров
2.Венцислав Петров Димитров
3.Стойчо Сотиров Гълъбов
4. Михаил Иванов Иванов
5. Васил Добрев Василев
6. Бончо Маринов Бончев
7. Красимира Илиева Атанасова
8. Тодор Мирославов Гаврилов
9. Иван Костов Боюков
10. Георги Светломиров Петров


7. ПП "ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ"
1. Красимир Манолов Стоянов
6. Надежда Йорданова Таскова
7. Илиян Симеонов Симеонов
8. Емил Ясенов Бошнаков

8. ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"
1. Венцислав Ангелов Тоцев
2. Калин Димитров Крулев
3. Петър Христов Атанасов
4. Ангел Костадинов Ангелов
5. Мариана Стоилкова Костова
6. Елица Веселинова Идакиева
7. Емил Георгиев Владов

9. КП "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА"
1. Александър Димитров Дунчев
2. Димитър Колев Гочев
3. Милен Манев Манев
4. Владимир Емилов Николов
5. Сия Георгиева Шехтанова
6. Иван Веселов Велков
7. Мариета Юриева Козлова
8. Цветелина Калинова Симеонова-Заркин

10. ПП "МИР"
1 Йонко Цветолюбов Ннчев
2 Цветан Стаменов Македонски
3 Ивайло Петров Модев
4 Венцислав Ангелов Иванов
5 Светлин Минков Колев
6 Александър Пламенов Лазаров
7 Росен Борисов Гарванов
8 Маргарита Павлова Димитрова
9 Александър Коцев Колев
10 Саво Лазаров Маринов
11 Вардан Гагикович Хачатрян
12 Ангел Недялков Недялков
13 Латинка Крумова Георгиева

11. ПП "КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА"
1 Яница Георгиева Иванова
2 Марио Стефанов Сарафов
3 Иванка Стойчева Кесева-Корделска
4 Мирослав Димитров Димитров
5 Нина Кънчева Колева

12. ПП "БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА"
1 Цветанка Петрова Цветкова
2 Митко Траянов Илиев
3 Митко Мартинов Демирев
4 Татяна Виденова Иванова

13. ПП "КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ"
1 Тодорка Милетиева Кръстева
2 Васил Николов Симитчийски

14. ПП "ВЪЗРАЖДАНЕ"
1 Александър Димитров Арангелов
2 Георги Димитров Прасков
3 Ангел Николаев Славчев
4 Иван Арсов Иванов
5 Биляна Петрова Давидкова
6 Петър Костадинов Петров
7 Петър Андреев Савов
8 Тодор Стоянов Гроздев

15. КП "БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД"
1.Гален Симеонов Монев
2.Ивона Кирилова Даскалова
3.Петър Николаев Петров
4.Александра Георгиева Георгиева
5.Янка Иванова Никифорова
6.Калин Георгиев Григоров
7.Веселин Георгиев Георгиев
8.Георги Иванов Коцев
9.Николай Петров Николов
10.Павел Симеонов Симеонов
11.Румяна Георгиева Борисова
12.Габриела Кирилова Георгиева
13.Васко Райчинов Йотов
14.Цветелина Методиева Павлова
15.Генади Христов Атанасов
16.Иван Русев Русев


16. ПП "БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ"
1. Петър Христов Виденов
2. Светослав Огнянов Панайотов
3. Стефан Митков Стоев
4. Петьо Колев Пенчев
5. Димитър Иванчев Мирков

17. ПП "ИЗПРАВИ СЕ, БЪЛГАРИЯ"
1. Пламен Момчилов Деянова
2. Даниел Аспарухов Григоров
3. Петко Димитров Петков
4. Емануил Борисов Христов
5. Елена Наумова Алексиева
6. Джоана Василева Янчева
7. Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева
8. Мария Иванова Гочева
9. Любомир Бориславов Асов
10. Катрин Светославова Велкова
11. Анна Петрова Илиева
12. Лора Светославова Светославова
13. Веселин Дойчинов Петров

18. ПП "ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ"
1 Бойко Александров Младенов
2 Анна Веселинова Пенкова
3 Ануш Давидов Ангелов

19. ПП "ИМА ТАКЪВ НАРОД"
1.Андрей Николаев Михайлов
2. Венцислав Михайлов Асенов
3. Таня Пламенова Тимева
4. Георги Иванов Иванов
5. Борислав Атанасов Топалов
6.Паунита Михайлова Петрова
7. Михаел Чавдаров Рогачев
8. Георги Даниелов Босилков
9. Александър Петров Христов
10. Паолина Николаева Вецева-Добрева
11. Кирил Валентинов Иванов


20. ПП "ГЛАС НАРОДЕН"
1. Силвия Пламенова Костова
2. Денислав Людмилов Кутев
3. Славчо Цветанов Сайков

22. ПП "ПРАВОТО"
1.Йорданка Иванова Димитрова

23. ПП НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
1. Кирил Стоименов Велев
2 Йордан Славов Георгиев
3 Илиян Илиев Йорданов
4 Огнян Николов Симеонов

24. КП "ГЕРБ – СДС"
1. Младен Маринов
2. Радомир Чолаков
3. Марин Маринов
4. Йоана Рашкова
5. Васил Цветков
6. Дамян Маринов
7. Йорданка Бичева
8. Владимир Сотиров
9. Валентин Милушев
10. Весела Вутева
11. Кристина Йорданова
12. Николай Николов
13. Мария Стоичкова-Денкова
14. Младен Недков
15. Жаклин Костадинова
16. Кирил Марков

25. КП "ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ"
1. Антоанета Димитрова Цонева
2. Яна Веселинова Тодоранова
3. Васил Петров Зашкев
4. Иван Димитров Димитров
5. Елена Станьова Чумпова
6. Николай Янков Сиджимов
7. Николай Тошев Диловски
8. Кристина Николаева Касабова
9. Велислав Димитров Йотов
10. Александър Георгиев Първанов
11. Радослав Борисов Костадинов
12. Йонко Димитров Димитров
13. Александра Красимирова Стеркова
14. Димитър Евгениев Димитров
15. Виктор Нелчев Иванов
16. Недка Маринова Цанова

26. "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА"
1. Александър Цветанов Гарибов
2. Александър Стефанов Ненков
3. Петър Иванов Батев
4. Вълчо Стоянов Стаменовски
5 .Николай Лозанов Шипаров
6. Петя Ивайлова Стоянова
7. Елизабет Иванова Димитрова
8.Йордан Маринов Узунов
9. Симеон Гергов Тодоров


27. ПП "АТАКА"
1. Кристиян Роберт Димитров
2. Любомир Димитров Цветанов
3. Ивайло Стоянов Докузанов
4. Найден Стефанов Беличански
5. Недко Бориславов Мутафчийски
6. Здравко Живков Тополов
7. Красимир Райков Сакарев
8. Костадин Мишев Иванов
9. Владо Кръстев Александров
10. Любен Кольов Маринов
11. Валя Маринова Стоянова
12. Ани Василева Костова
13. Васил Костов Христов
14. Мария Николова Петрова
15. Сергей Трайков Кинев

28. КП "БСП ЗА БЪЛГАРИЯ"
1. Иван Ивайлов Ченчев
2. Михаил Василев Михайлов
3. Кирил Радев Недев
4. Владимир Георгиев Марков
5. Мартин Димитров Пандезов
6. Светлин Илиев Йотов
7. Светослав Георгиев Бориславов
8. Христина Георгиева Христова
9. Ралица Никодимова Кирилова
10. Павел Илиев Йорданов
11. Румен Борисов Тодоров
12. Грациела Иванова Петрова - гражданска квота/коалиционен партньори
13. Даниел Асенов Богданов
14. Славина Найденова Радомирова
15. Зорница Трифонова Василева
16. Иванела Денчева Сиракова

29. ПП "РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО"
1. Радко Любенов Ханджиев
2. Асен Денков Асенов
3. Златко Бориславов Илиев
4. Ивелина Валентинова Ахмед
5. Болеслав Марков Павлов
6. Христо Йотов Йотов

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови