Премиерът Бойко Борисов е поискал оставка на председателя на Управителния съвет на Агенция „Пътна инфраструктура“ Светослав Глосов заради срива в системата за електронни винетки.
Тази сутрин Борисов е извикал в Министерския съвет ръководството на Агенция „Пътна инфраструктура“ и на Министерството на регионалното развитие и благоустройството за доклад относно темата винетки и тол система, съобщиха от правителствената пресслужба.
След разговора премиерът е поискал оставката Глосов, който я е подал пред министъра.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17764
4
09.01 2019 в 14:56
Системата за електронните винетки по естеството на своята бизнес логика е съвършено проста и е наистина учудващо откъде са намерили толкова големи некадърници, които да осерат и нея.
Но то като помислиш и ремонтът на Граф Игнатиев не е Rocket Science.
20482
3
09.01 2019 в 13:20
-1250
2
09.01 2019 в 11:55
Такъв провал като този с винетките не помня да се е случвал някога,някъде....
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци