800 души се връщат на работа в базата в Иганово

OFFNews 15 June 2015 в 07:37 2943 0
800 души се връщат на работа в базата в Иганово

Складовата база на ВМЗ-Сопот в село Иганово, където на 21 март се взривиха боеприпаси,се очаква да заработи отново днес. Над 800 души ще се върнат на работа в трите цеха на площадката, съобщи БНТ.

След взрива през март, който се размина без жертви и пострадали, работниците бяха пренасочени към производството в Сопот.

Базата трябваше да заработи в началото на миналата седмица, но това бе отложено заради инцидента от 5 юни в Анево. Тогава при изпитания с гранатомет загина един американски гражданин, а още четирима души бяха ранени.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две