Складовата база на ВМЗ-Сопот в село Иганово, където на 21 март се взривиха боеприпаси,се очаква да заработи отново днес. Над 800 души ще се върнат на работа в трите цеха на площадката, съобщи БНТ.
След взрива през март, който се размина без жертви и пострадали, работниците бяха пренасочени към производството в Сопот.
Базата трябваше да заработи в началото на миналата седмица, но това бе отложено заради инцидента от 5 юни в Анево. Тогава при изпитания с гранатомет загина един американски гражданин, а още четирима души бяха ранени.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел