Три автомобила пламнаха през нощта в Казанлък, съобщиха от местната полиция.
Първите два автомобила, които са вдигнали на крак пожарната, са подпалени в квартал „Изток“. Първият сигнал, подаден малко преди полунощ, е за пламнала кола зад блок 33 в квартала. Минути по-късно е подаден втори сигнал за пламнал микробус, паркиран зад блок на бул. „Княз Александър Батенберг“.
През нощта в града е горяла и трета кола – Opel Ascona. Тя била паркирана на ул. „Илинден“ №16, а сигналът за нея е подаден в 1.30 ч.
По случая се води разследване. Предварителните огледи обаче сочат, че автомобилите са запалени нарочно, най-вероятно – от един и същи пироман.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни